T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

KDAKP 2022 Yılı Bütçe Çalıştayı Gerçekleştirildi

Yayın Tarihi : 2.12.2021
"IFAD (İnternational Fund Agriculture Development) Uluslararası Kırsal Kalkınma Fonu Kırsal Dezavantajlı Alanlar Kalkınma Projesi  (KDAKP) kapsamında Yıllık Plan ve Bütçesi Çalıştayı gerçekleştirildi.

25-26 Kasım 2021 tarihlerinde Antalya İlinde gerçekleştirilen ve Doğu Akdeniz Bölgesinden Adana, Mersin, Osmaniye ile Batı Karadeniz Bölgesinden Kastamonu, Sinop ve Bartın illerinin katılımı ile gerçekleştirilen çalıştay kapsamında projenin 2022 yılı bütçesi olmak üzere yoğun gündem üzerine çalışmalar gerçekleştirildi.
İlimizi,il Müdürümüz Sn Arif Abali'nin temsil ettiği ve
Bakanlığımız Tarım Reformu Genel Müdürlüğü, Etüd  ve  Projeler  Daire  Başkanı Sayın Dr. A. Şule ÖZEVREN, konu uzmanı Bakanlık personeli, katılımcı illerimizin proje ekipleri ile UNDP temsilcilerinin katıldığı  çalıştay kapsamında; gruplara ayrılan tüm iller ön hazırlıkları daha önce yapılan 2022 yılı bütçesi için yoğun bir tempo ile çalışma gerçekleştirdiler. Çalıştayın ikinci günü ise sunumlar gerçekleştirilerek bütçe açıklamaları yapıldı. Çalıştay başarılı bir proje yılı olması temennileri ile sona erdi."
https://web.whatsapp.com/#:~:text=IFAD,erdi.